Перфоратор Vitals Master Ra 2882HB
- три режими роботи
- редуктор у міцному корпусі
- додаткова ручка
- запобіжна муфта
- кейс для транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість ударів | 4800 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 902 ₴




