Болгарка Vitals-Master Ls 1286HLv
- надійний двигун
- замість втулок обладнаний чотирма підшипниками NSK
- наявність регулятора швидкості обертання шпинделя
- фіксатор конопки Вмик
- міцний пластиковий корпус
- низька вібрація
- легкий доступ до вугільних щіток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Вага | 2.2 кг |
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна, Подовжена |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 444 ₴



