Болгарка VITALS MASTER Ls1512HL
- Надійний потужний двигун
- використовуються підшипники NSK
- якісний пластик корпусу
- фіксатор кнопки ВМИК/вимк
- знижені вібрації
- легкий доступ до кутних щіток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна, Подовжена |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 144 ₴



