- функція удару
- замість фтулок використовуються підшипники
- безключовий швидкозатискний патрон
- ущільнювач гумовий на підшипнику хвостовика ротора для зниження вібрацій
- гумові накладки на ручці
- регулятор швидкості обертання шпинделя
- міцний пластиковий корпус
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Vitals |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Дриль |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 741 ₴



