Дриль електричний ударний VITALS Et 1355HL
- замість втулок застосовано 4 підшипники
- плавне регулювання швидкості
- низький рівень вібрації
- міцний пластик корпусу
- прогумована ручка
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Vitals |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Дриль |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴




