Дриль безударний Makita DP 4010:
переваги
- Вузький і компактний корпус має міцний металевий корпус редуктора
- Наднизький рівень вібрації
- Двоступеневий редуктор
- Електронне регулювання швидкості обертання
- Розчіплювальна муфта зупиняє обертання свердла, під час його заклинювання
- Патрон затискається за допомогою ключа, посилений для промислового застосування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2900 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 720 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 340 ₴





