Електропила ланцюгова Makita UC 4551 A:
переваги
- Новий ергономічний дизайн корпусу
- Пила чудово збалансована та зручна в користуванні
- Прозоре віконце для контролю рівня оливи ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
- Механічне гальмо вибігу ланцюга
- Аварійне гальмо зупиняє рух ланцюга та вимикає подавання електроенергії
- Прогумована бічна та задня ручки
- Заміна та натяг ланцюга без використання допоміжного інструменту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 5.7 кг |
| Довжина шини | 4500 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 130 мл |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість обертання ланцюга | 870 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 033 ₴



