Стрічкова шліфмашина Makita 9404:
переваги
- Автоматична система регулювання положення стрічки, потужний пилозбірник, низький рівень шуму (85 дБ)
- Унікальна конструкція дає змогу шліфувати підлогу біля краю стіни.
- Електронне регулювання швидкості стрічки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Вага | 4.8 кг |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Максимальна кількість обертів | 440 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 610 мм |
| Ширина стрічки/листа | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 440 ₴





