Стрічкова шліфмашина Makita 9911:
переваги
- Компактні розміри та добре балансування забезпечують легкість роботи
- Унікальна конструкція дає змогу шліфувати стіну біля краю кута
- Стаціонарне використання під час встановлення кронштейна
- Низький рівень шуму під час роботи (85 дБ)
- Регулювання швидкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 2.7 кг |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Максимальна кількість обертів | 270 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 549 ₴




