Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5030:
переваги
- Потужний двигун для надважних робіт
- Ефективне пиловидалення через опорну плиту та можливість під'єднання до пилососа МАКИТА без адаптера
- Кріплення шліфпамаги на липучці
- Ергономічний прогумований корпус для кращого контролю над інструментом під час роботи та зниження впливу вібрації на руки користувача
- Прогумований вмикач запобігає потраплянню в нього пилу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Вага | 1.3 кг |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 398 ₴




