Віброшліфмашина Makita BO 4901:
переваги
- Ергономічна передня ручка та компактний корпус забезпечують зручне захоплення інструмента та вищу ефективність робіт
- Гарний баланс інструмента забезпечує низький рівень вібрацій
- Вбудована система видалення пилу, у якій можна приєднати мішок для пилу або вакуумний пилосос Makita
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Вага | 2.7 кг |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 280 мм |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 20000 кол/хв |
| Амплітуда коливань | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 772 ₴




