Віброшліфмашина Makita M 9203:
переваги
- Простота під'єднання пилососа для ефективного видалення пилу
- Вбудована система збирання пилу через шліфувальну пластину
- Ергономічна ручка забезпечує кращий контроль у роботі
- Прогумований вмикач запобігає потраплянню в нього пилу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 228 мм |
| Ширина стрічки/листа | 93 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 24 кол/хв |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 086 ₴



