Віброшліфмашина Makita BO 3711:
переваги
- Ефективна система пиловидалення через шліфувальну пластину
- Ергономічна конструкція з гумовими вставками на ручці та корпусі забезпечує комфорт і повний контроль над інструментом навіть під час роботи однією рукою
- Удосконалена ситема затискачів для швидкої та легкої зміни шліфувального паперу
- Великий зручний курковий вимикач
- Електронне регулювання кількості ходів опорної пластини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Вага | 1.6 кг |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 228 мм |
| Ширина стрічки/листа | 93 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 22000 кол/хв |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 268 ₴





