Фрезер Makita RP 1801 FX:
переваги
- Високопродуктивний професійний фрезер із потужним мотором
- Вибір глибини оброблення 0-70 мм забезпечує легке проникнення вглиб заготівки або крізь неї
- Світлодіодна підсвітка робочої зони
- Точне настроювання глибини фрезерування
- Ергономічні ручки з м'якими накладками
- Фіксація клавіши вмикача в натиснутому положенні
- Миттєвий стоп
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина фрезерування | 70 мм |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 007 ₴







