Перфоратор Makita HR 4002:
переваги
- 2 режими роботи — свердління з ударом і довбання
- Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку свердла для захисту користувача та інструмента від випадкового блокування свердла
- Ергономічна ручка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує керування інструментом і знижує втому користувача
- Зручний патрон для легкої заміни насадки
- Важіль перемикання режимів роботи розташований зверху на інструменті, що дає змогу зменшити ризик його пошкодження навіть у разі необережного використання
- Можливість встановлення зубила/долота в 12 положеннях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 6.6 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Максимальна кількість ударів | 2500 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 680 об/хв |
| Максимальна сила удару | 6.1 Дж. |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴




