Перфоратор Makita HR 2800:
переваги
- Вертикальне розташування двигуна
- Запобіжна муфта
- Два режими роботи: свердління, свердління з ударом
- Основна ручка з м'якою гумовою накладкою й антивібраційна бічна ручка забезпечують повний контроль над інструментом і знижують несприятливий вплив вібрації на руки користувача
- Змінювана швидкість обертання й нова конструкція реверсу
- Немає удару на холостому ходу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 3.4 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 809 ₴






