Полірувальна шліфмашина Makita 9227 CB:
переваги
- Електронний контроль швидкості підтримує швидкість обертання диска під навантаженням.
- Плавний пуск.
- Фіксація вимикача для безперервної роботи на одній швидкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 3.1 кг |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 089 ₴




