Кутова шліфувальна машина Makita GA 9050:
переваги
- Новий потужний і надійний мотор, легший, ніж у аналогічних моделях 9069/9067
- Зменшений корпус редуктора дає змогу виконувати глибше різання
- Лабіринтне ущільнення захищає мотор і підшипники від забруднення.
- Ергономічна задня ручка з гумовими вставками для зручності в роботі
- Великий і зручний вимикач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 4.7 кг |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Румунія |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴








Відправка з 06 травня 2026