HUSQVARNA HiCut 64
Модель 64 із системою стрижки Novocut має унікальну характеристику – регульовану висоту стрижки (до 55 мм). Вона сконструйована таким чином, що зручна в експлуатації навіть під час роботи у високій траві. Ідеально підходить для газонів, які не потребують частої стрижки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Висота скошування | 56 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴






