Легка газонокосарка з акумулятором на 36 В для малих і середніх газонів
Husqvarna LB 144i — це компактна та легка акумуляторна газонокосарка, яку легко використувати та зберігати. Завдяки спеціальній деці для мульчування та інтуїтивно зрозумілим елементам керування ви зможете легко маневрувати та досягати бажаних результатів скошування навіть на складних ділянках. Розумні функції, такі як SavE та Power Boost, що входять до системи акумуляторних виробів Husqvarna 36 В, оптимізують час роботи. Щоб зберігати, просто складіть ручки, щоб зменшити площу зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 499 ₴






