
Husqvarna R 320X AWD
314 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9705426‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
R 320X AWD
Райдер - мобільна газонокосарка з високою продуктивністю, створений для великих, складних газонів. Husqvarna R 320X AWD пропонує на вибір навісне обладнання та комбіновані ріжучі деки для додаткового мульчування BioClip® або заднього викиду. Повний привід і шарнірне рульове управління забезпечують тягу і контроль. Світлодіодні ліхтарі спереду та ззаду забезпечують кращу видимість у темну пору року. Інтегровані напрямні на капоті двигуна дозволяють прикріпити аксесуари, такі як тримач вантажу. Готовий до підключення Husqvarna Connect через Bluetooth®
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Райдер |
| Максимальна ширина скошування | 1120 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Husqvarna |
| Об'єм двигуна | 546 куб. см |
| Потужність двигуна | 13.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Характеристики ходової | |
| Швидкість руху (транспортна) | 9 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 234 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 999 ₴











