Акумуляторний тример для живоплоту Husqvarna 120iTK4 поєднує в собі бензинову продуктивність, відсутність прямих викидів і тиху роботу. 120iTK4 — це виріб із телескопічною палицею, що означає, що ви можете комбінувати «корпус» машини з ножицями для живоплоту або насадкою для пилки. Це робить його універсальним і зручним інструментом для кількох операцій залежно від поставленого завдання. Оснащений телескопічною трубою з радіусом дії до 4 м і роздільним валом для легкого транспортування. Регульована ріжуча дека під 7 кутами для зручного положення різання під час обрізання сторін і живоплотів різної висоти.
КІлькість різів в хв. 2800
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 500 мм |
| Відстань між ножами | 20 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 36 В |
| Висота | 2305 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 149 ₴





