Сокира із дерев'яним руків'ям з дерева горіха гікорі та змінним двохстороннім лезом.
| Довжина | 50 см |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Довжина леза | 15 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴



