Садовий душ. Зручний мобільний, складаний. Зйомну штангу можна використовували для поливу. Зручний душ для дачі.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Установка без інструментів
Стабільний і довговічний
Для підгонки ременя під зріст користувача.
Регулювання витрати води і функція включення / виключення однією рукою- Комфортна робота з пристроєм.
Технічні характеристики
| Маса (кг) | 0,98 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 1,215 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 735 x 850 x 2130 |
Оснащення
- Душ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Штанга-розпилювач |
| Матеріал | Алюміній |
| Регулювання струменя | Так |
| Типи струменя | Душ, Конусний струмінь, Проливний дощ, Туман, Товстий прямий струмінь, Тонка пряма струмінь, Вертикальна струмінь, Плоский струмінь |
| Фіксація витрати води | Так |
| Тип підключення шланга | Конекторний |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 0.98 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴









