Штуцер з різьбою G3 / 4 внутрішня різьба і адаптером під різьблення G1 / 2. Для підключення швидкоз'ємних конекторів для шлангів.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Дуже міцний- Гарантована надійність
- Приєднується до двох розмірів різьби
Технічні характеристики
| Розмір різьби | G3/4 + G1/2 |
| Маса (кг) | 0,014 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,015 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 48 x 33 x 33 |
При підключенні цих продуктів до мережі питного водопостачання необхідно дотримуватись вимог стандарту EN 1717. При необхідності зверніться до сантехніка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Муфта сполучна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 33 мм |
| Вага | 0.015 г |
| Аквастоп | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴



