Комплект Premium для підключення шлангів 3/4 до насоса з напірної сторони: Конектор швидкознімний, штуцер G1 ВР. З великим внутрішнім перетином для кращого пропускання води.
СПЕЦИФІКАЦІЇТехнічні характеристики
| Маса (кг) | 0,082 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,118 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 84 x 59 x 59 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Конектор |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 59 мм |
| Вага | 0.118 г |
| Аквастоп | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴





