З'єднання, роз'єднання і ремонт в один дотик - завдяки практичному і ергономічному універсальному конектору Plus виробництва Kärcher із захопленнями з м'якого пластику для максимально комфортного звернення. Гнучка система стикового з'єднання істотно полегшує процес поливу, як маленьких, так і великих садів і інших ділянок. Адже нормально працюють коннектори і штуцери для приєднання до кранів - основа будь-якої якісної системи поливу. Універсальний коннектор Plus сумісний з трьома найбільш ходовими діаметрами шлангів і всіма стандартними системами стикового з'єднання.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ М'які пластикові захвати- Для зручності використання
- Гарантована надійність
- Роз'єднання без бризок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Конектор |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2, 3/4, 3/8 |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 0.059 г |
| Аквастоп | Так |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴




