Дощувач круговий RS 130/3. Зона зрошення: при 2 барах діаметр поливу 11м, площа поливу 95 кв.м; при 4 барах діаметр поливу 13м, площа поливу 133 кв.м.
СПЕЦИФІКАЦІЇТехнічні характеристики
| Вітрата води | 15,5 l/min |
| Діаметр зони поливу (2 бар) | ≤ 11 m |
| Діаметр зони поливу (4 бар) | ≤ 13 m |
| Маса (кг) | 0,157 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,198 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 200 x 248 x 100 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Набір для поливу |
| Матеріал | Метал |
| Регулювання струменя | Так |
| Типи струменя | Проливний дощ |
| Дальність/радіус обприскування | 13 м |
| Фіксація витрати води | Так |
| Тип підключення шланга | Конекторний |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 0.157 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴







