Топ

Рубанок мережевий STANLEY STPP7502
3 475 ₴
- Немає в наявності
- Код: STPP7502
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості STPP7502
• Налаштований викид тирси в ліву чи праву сторону.
• Споживана потужність 750 Вт гладко знімає шар деревини.
• Паралельний упор.
• Мішок для збору тирси збереже робоче місце в чистоті.
• Три V-подібних паза різного розміру для зняття фасок.
• Глибина стругання 2 мм позоляет відразу зняти великий шар непотрібного матеріалу за один прохід.
• Точний крок регулювання глибини стругання 0.2 мм.
Технічні характеристики STPP7502
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 2.9 |
| Глибина вибірки чверті, мм | 12 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна глибина стругання, мм | 2 |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Частота обертання, об/хв | 16500 |
| Ширина стругання, мм | 82 |
| Комплектація | • Картонна коробка - 1 шт • Ключ — 1 шт. • Мішок для збору пилу - 1 шт • Адаптер для пилососа — 1 шт. • Паралельний упор - 1 шт • Твердосплавний ніж - 2 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 2.9 кг |
| Виробник | Stanley |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 475 ₴









