Особливості SB90
• Потужний 900 Вт двигун, захищений від абразивного пилу, має підвищену перевантажувальну здатність і тривалий термін експлуатації.
• Важельний механізм зміни шліфувальної стрічки дозволяє швидко і просто замінити відпрацьоване оснащення.
• Ергономічний текстурований корпус зручний в роботі.
• Пилозбірник - підключення до пилососа забезпечує чистоту робочого місця і подовжує термін служби шліфпаперу.
• Плавне регулювання швидкості дозволяє обробляти чутливі до нагрівання поверхні і виконувати полірувальні роботи.
• Дисковий регулятор положення стрічки відцентровує шліфувальну стрічку в правильне робоче положення.
Технічні характеристики SB90
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 2.76 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Країна-виробник | Китай |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви, мм | 75 х 190 |
| Розмір стрічки, мм | 75 х 533 |
| Споживана потужність, Вт | 900 |
| Швидкість стрічки, м/хв | 380 |
| Комплектація | • Пилозбірник - 1 шт • Шліфувальна стрічка - 1 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 2.76 кг |
| Виробник | Stanley |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 75 мм |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 75 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 159 ₴







