Особливості SP137
• Потужний двигун 1300 Вт забезпечить виконання полірувальних і шліфувальних робіт будь-якої складності.
• Розроблено для професійного використання - ресурс роботи більше 200 годин.
• Електронний стабілізатор підтримує задане число оборотів диска в разі збільшення навантаження.
• Електронне регулювання швидкості дозволяє вибрати оптимальний режим обробки різних матеріалів.
• Зручна, ергономічна форма рукоятки, дозволяє надійно зберігати контроль над приладом під час роботи.
• D-подібна бічна рукоятка дозволяє оператору вибрати найбільш зручне положення при виконанні різних операцій. При необхідності, можлива установка стандартної рукоятки від кутової шліфувальної машини.
• Металевий корпус редуктора забезпечує надійність і міцність, підвищуючи термін служби інструменту.
• Полірувальний диск VELCRO (на липучці) для використання з шліфувальними кругами.
Технічні характеристики SP137
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 3.2 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Діаметр підошви, мм | 180 |
| Країна-виробник | Китай |
| Плавний пуск | є |
| Принцип дії | роторна |
| Регулювання оборотів | є |
| Споживана потужність, Вт | 1300 |
| Тип шліфувальної машини | полірувальна |
| Частота обертання, об/хв | 3600 |
| Шпиндель | М14 |
| Комплектація | • Диск полірувальний Velcro (липучка) - 1 шт • Полірувальна овчина (чохол) - 1 шт • Бічна рукоятка - 1 шт • Кабель живлення 2.0 м - 1 шт • Спецключ — 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Виробник | Stanley |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 4 162 ₴








