ОПИС:
Бензопила Світязь БП 45-18 характеризується високою швидкістю обертання ланцюга, ефективної антивібраційною системою і великою продуктивністю. Потужність двигуна в 3.2 кВт допоможе впоратися зі складними завданнями з розпилювання деревини. Хромировку циліндра значно збільшує термін служби бензопили.
Характеристики
Виробник: Світязь
Гарантія: 1 рік
Потужність: 3,2 кВт
Кількість оборотів на холостому ходу: 2800 об / хв
Об'єм двигуна: 45 см³
Довжина шини: 45 см (18 ")
Крок ланцюга: 0,325 "
Паливний бак: 0,55 л
Бак для змащення ланцюга: 0,26 л
Вага: 5,5 кг
ОСОБЛИВОСТІ:
Хромовані стінки циліндра
Низький рівень вібрацій і шуму
протиударний пластик
Аварійна зупинка ланцюга
Автоматична змащення ланцюга
Система легкого старту
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Бензопила Світязь БП 45-18
Пильна шина (1 шт.)
Ланцюг (1 шт)
ключ універсальний
зубчастий упор
Бачок для приготування паливної суміші
Картонна упаковка
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 1100 об/хв |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 781 ₴




