Компактний і потужний інструмент з оптимальним набором насадок для широкого спектра завдань.
| Регулювання швидкості обертання. Наявність цієї кнопки знижує кількість звернень затискача в тому разі, якщо під час роботи виникає якась перешкода. Цей параметр сприяє усуненню зламання і запобігає їх.
Продуманий ергономічний дизайн для максимальної зручності та продуктивності роботи: прогумовані накладки для комфортного використання та захисту пристрою під час падіння, оптимальна товщина охоплення ручки. Якісне балансування інструмента за масою щодо ручки. |
![]() |
![]() |
Яскрава світлодіодна підсвітка, розташована в нижній частині ручки дає змогу чітко розглянути робочу поверхню й працювати навіть у темну пору доби або за поганого освітлення. |
| Оптимальна конструкція інструмента для продуктивної роботи: кейс, набір насадок із хромо-ванадієвого сплаву, магнітні тримачі для змінних бітів на корпусі, яскрава світлодіодна підсвітка, розташована в нижній частині ручки, для достатнього огляду робочої зони, металева кліпса для надійного закріплення інструмента на поясі. | ⠀⠀⠀⠀⠀![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний крутний момент | 300 H*m |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴











