Особливості:
- Ергономічний дизайн;
- Самоцентрувальний трикулачковий патрон від 1.5 до 13 мм;
- Металевий корпус редуктора;
- Висока надійність механізмів;
- Підшипники вихідного вала;
- Регулювання обертів обертання від 0 до 1500 об./хв;
- Функція реверс.
Комплектація:
- Дриль низькообертовий Tekhmann TID-13/1260;
- Додаткова ручка;
- Обмежувач глибини свердління;
- Інструкція/гарантійний талон;
- Картонне паковання.
Гарантія: 36 місяців.
Країна-виробник: Китай.
Батьківщина бренда: Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип патрона | Ключовий |
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴



