Модель Sturm MS55305BL обладнана потужним 2.2 кВт електромотором із пасовим приводом. Застосування ремінної передачі дало змогу знизити навантаження на двигун, у такий спосіб забезпечивши більший ресурс, а також зменшити рівень шуму Діаметр робочого диска 305 мм. Посадковий діаметр робочого диска — 30 мм. Особливості: функція протягування, регулювання кута нахилу столу вліво та вправо, функція лазера, підсвітка робочої зони. Максимальна глибина пропилювання за 90 градусах 105х335 мм, при 45 градусів 60х235 мм.
Особливості:
- Ремінне передавання збільшує ресурс двигуна;
- Функція протягування збільшує ширину пропилювання;
- Поворот пиляльної голови вправо/вліво;
- Лазер для точної індикації лінії різання (живлення від мережі, батарейки не потрібні);
- Розширювальні столи;
- Блокування шпинделя;
- Підсвітка робочої зони;
- Просте транспортування завдяки ергономічним ручкам для перенесення і блокуванню пиляльної голови;
- Всі шкали й елементи керування добре видимі й інтуїтивно зрозумілі для використання;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
- Пила торцювальна Sturm MS55305BL;
- Твердосплавний пиляльний диск (40 зубів) — 1 шт. (встановлений);
- Мішок для збирання стружки — 1 шт.;
- Притискна струбцина — 1 шт.;
- Торцевий гайковий ключ — 1 шт.;
- Інструкція з експлуатації;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 75 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 42 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 60 град. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 135 ₴



