Фрезер Енергомаш ФР-11120
Енергомаш ФР-11120 призначений для оброблення крайок і фасок і виготовлення різних елементів декору. Потужний двигун забезпечує високу продуктивність. Для надійного закріплення насадок передбачений цанговий патрон діаметром 8 мм і перехідна втулка для фрез із хвостиком 6 мм. Фрезер постачається в зручному кейсі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1.2 Вт |
| Вага | 3.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розмір цанги | 6.8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 34000 об/хв |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Енергомарш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴





