Опис Шліфувальна машина для стін WerkFix DWS-850-WF
Шліфувальна машина для стін WerkFix DWS-850-WF призначена для шліфування стін, внутрішніх і зовнішніх поверхонь, очищення підлоги, фарби, покриття лаком і штукатуркою. Цей інструмент не підходить для оброблення місць, що містять азбест.
Особливості:
- Регулювання швидкості
- Кругова LED-підсвітка
- Надійна основа
- Збільшена потужність 850 Вт
- Зручна прогумована ручка
- Система швидкісної заміни шліфувального паперу
- Ефективна система відведення пилу
Купуючи шліфувальну шину для бетону WerkFix DWS-850-WF, Ви залишитеся задоволені німецькою якістю й надійністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.85 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шліфмашини | шлифувальная |
| Максимальна швидкість стрічки | 2300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴








