|
іп: стрічкова; Споживана потужність (Вт): 950; Макс. швидкість стрічки (м/хв): 360; Довжина стрічки/листа (мм): 533; Ширина стрічки/листа (мм): 76; пилозбірник; Джерело живлення: електромережа; Вага (кг): 4;
Pckard Spence PS BS-415 |
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Packard Spence |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 360 м/хв |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴



