Шуруповерт двошвидкісний Telemann TED-650
Шуруповерт має два швидкісних режими – для операцій свердління і загвинчування/вигвинчування.
4-метровий гумовий кабель дозволить Вам працювати на значному віддаленні від джерела живлення.
Передбачені в корпусі сервісні кришки дозволяють швидко і самостійно здійснювати заміну вугільних щіток без звернення до майстерні. Прогумовані накладки на корпусі та рукоятці сприяють більш комфортній роботі з інструментом.
За допомогою функції “реверс” Ви зможете не тільки вкрутити або викрутити шуруп, а й вивільнити застрягле свердло.
Електронний регулятор, вбудований у пускову клавішу, дозволяє плавно змінювати кількість обертів і потужність в залежності від характеру виконуваних робіт.
Посилений напівметалевий патрон має не тільки підвищену міцність і зносостійкість, а й дозволяє змінювати оснащення без зайвих зусиль.
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Длина сетевого кабеля | 1.5 м |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Vitals |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Страна производитель | Китай |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 550 ₴





