Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1411E KIT (F840022016)
EGO CS1411E - оновлена модель акумуляторної пилки пилки з шиною 35 см для повсякденного домашнього використання. Значно поліпшена швидкість ланцюга 20 м/с робить її ідеальною для швидкого та ефективного виконання завдань з різання. Акумулятор EGO ARC Lithium™ напругою 56 В забезпечує вражаючий час роботи та неймовірну потужність на одній зарядці. Ідеально підходить для легкого розпилювання гілок і колод середнього розміру шириною до 35 см (близько 14 дюймів).
Електропила ланцюгова EGO CS1411E поставляється в картонній упаковці з акумулятором на 2.5 А*год, зарядним пристроєм, шиною і ланцюгом.
Основні переваги EGO CS1411E:
-
Акумуляторна пила з потужністю бензинової
-
Працює від потужних Li-Ion акумуляторів з напругою 56 В
-
Безщітковий двигун
-
Збільшена до 20 м/с швидкість ланцюга
-
35 см - максимальна товщина колоди
-
130 різів від акумулятора на 2.5 А*год бруса 10*10 см
-
220 різів від акумулятора на 4.0 А*год бруса 10*10 см
-
300 різів від акумулятора на 5.0 А*год бруса 10*10 см
-
450 різів від акумулятора на 7.5 А*год бруса 10*10 см
-
Захисний щиток із механічним гальмом
-
Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
-
Безключовий натяг ланцюга
-
Прозоре віконце для перевірки наявності масла
Комплектація:
-
Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1411E
-
Акумулятор EGO BA1400 56 В 2.5 А*год
-
Зарядний пристрій EGO CH2100E
-
Шина 35 см / 14"
-
Ланцюг
-
Інструкція
-
Картонна упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | EGO |
| Страна производитель | Великобритания |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 35 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Вес | 3.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
Информация для заказа
- Цена: 25 566 ₴




