Опис Електропила EGO CS1400E акумуляторна
EGO CS1400E - компактна та потужна електропилка побутового класу, яку розробили спеціально для використання в домашніх умовах. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від акумулятора 56 В. Пила комплектується шиною довжиною 35 см і фірмовим ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, що рухається зі швидкістю 13,5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є захисний щиток з механічним гальмом.
Електропила ланцюгова EGO CS1400E поставляється в картонній упаковці з шиною та ланцюгом.
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять!!
Основні переваги EGO CS1400E:
- 3 роки гарантії
- Акумуляторна пилка з потужністю бензинової
- Працює від потужних Li-Ion акумуляторів із напругою 56 В
- Безщітковий двигун
- 35 см/14" - довжина шини в комплекті
- 3/8" - крок комплектного ланцюга
- 13,5 м/с – швидкість ланцюга
- 35 см - максимальна товщина колоди
- 130 різів від акумулятора на 2.5 А*год брусу 10*10 см
- 220 різів від акумулятора на 4.0 А * год брусу 10*10 см
- 300 різів від акумулятора на 5.0 А*год брусу 10*10 см
- 450 різів від акумулятора на 7.5 А*год брусу 10*10 см
- Захисний щиток з механічним гальмом
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- Безключовий натяг ланцюга
- Прозоре віконце для перевірки наявності олії
- Пила на 25% тихіша за найближчий бензиновий аналог
- Вага пили без акумулятора 3.8 кг
Стандартная комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пилка EGO CS1400E
- Шина 35 см/14"
- Ланцюг
- Інструкція
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | EGO |
| Страна производитель | Великобритания |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 13.5 м/сек |
| Количество оборотов | 6800 об/мин |
| Вес | 3.7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 16 673 ₴








