Газонокосарка EGO LM1702E-SP акумуляторна самохідна, 56 В, 42 см (0500024009)
EGO LM1702E-SP - потужна акумуляторна самохідна газонокосарка із побутового сегменту обладнання ТМ EGO. Оснащується найновішим безщітковим двигуном і має ширину захоплення газону 42 см. Площа косіння від акумулятора EGO ємністю 4 А*год досягає 480 кв.м, що значно перевищує найближчі аналоги. Висота косіння регулюється синхронно для всіх коліс від 20 мм до 80 мм. Швидкість руху газонокосарки LM1702E-SP регулюється від 1,4 км/год до 5 км/год. Залежно від потреби, користувач може або мульчувати траву під час косіння, або збирати в комплектний 55 л мішок.
Основні переваги EGO LM1702E-SP:
-
Безщітковий двигун
-
Самохідна конструкція
-
Дека з ударостійкого поліпропілену
-
42 см - ширина захвату газону
-
56 В - робоча напруга акумулятора
-
480 кв.м - площа косіння з акумулятором 4 А * год
-
20 - 80 мм - 7 вбудованих установок висоти косіння
-
1.4 - 5 км/год - швидкість руху газонокосарки
-
3000 об/хв - швидкість обертання ножів
-
Режим мульчування (при установці набору для мульчування ABP1700)
-
Зручна телескопічна рукоятка
-
55 л - об'ємний мішок для збирання трави з індикатором заповнення
-
LED-підсвічування області косіння
-
24 кг - вага газонокосарки без акумулятора
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
-
Газонокосарка EGO LM1702E-SP
-
Акумулятор Li-Ion EGO BA2242T 56 В 4 А*год
-
Зарядний пристрій EGO CH2100E
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Рекомендуемая площадь | 480 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Высота скашивания | 80 мм |
| Объем травосборника | 55 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Скорость вращения ножей | 3000 об/мин |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | AA |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24 кг |
Информация для заказа
- Цена: 36 126 ₴








