Опис Газонокосарка EGO LM2135E-SP акумуляторна самохідна, 56 В, 52 см (0500019007)
EGO LM2135E-SP - потужна акумуляторна самохідна газонокосарка з професійного сегмента обладнання ТМ EGO. Оснащується новітнім безщітковим двигуном і має ширину захвату газону 52 см. Площа косіння від одного акумулятора EGO досягає 1000 кв.м, що значно перевершує найближчі аналоги. Висота косіння регулюється синхронно для всіх коліс від 25 мм до 95 мм. Швидкість косіння залежно від густоти трави регулюється автоматично. Швидкість руху газонокосарки LM2135E-SP регулюється від 1.4 км/год до 5 км/год. Залежно від потреби, користувач може або мульчувати траву при косінні, або збирати її в комплектний 70 л мішок.
Газонокосарка EGO LM2135E-SP комплектується Li-Ion акумулятором EGO на 7.5 А*год і швидким зарядним пристроєм, який здатний зарядити його всього за 60 хв.
Основні переваги EGO LM2135E-SP:
-
3 роки - повна гарантія на весь механізм
-
Безщітковий двигун
-
Самохідна конструкція
-
Дека з ударостійкого поліпропілену
-
2 ріжучих ножа
-
52 см - ширина захвату газону
-
56 В - робоча напруга акумулятора
-
333 кв.м - площа косіння з акумулятором 2.5 А*год
-
533 кв.м - площа косіння з акумулятором 4 А*год
-
666 кв.м - площа косіння з акумулятором 5 А*год
-
1000 кв.м - площа косіння з акумулятором 7.5 А*год
-
25 - 95 мм - 7 вбудованих установок висоти косіння
-
1.4 - 5 км/год - швидкість руху газонокосарки
-
Автоматичне регулювання швидкості косіння
-
2700 - 3000 об/хв - швидкість обертання ножів
-
Режим мульчування (при установці набору для мульчування ABP2100D-E)
-
Зручна регульована рукоятка
-
70 л - об'ємний мішок для збору трави
-
LED-підсвітка - освітлення робочої області
-
26 кг - вага газонокосарки без акумулятора
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
-
Газонокосарка EGO LM2135E-SP
-
Акумулятор Li-Ion EGO BA4200T 56 В 7.5 А*ч
-
Швидкий зарядний пристрій EGO CH5500E
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Рекомендуемая площадь | 1000 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 520 мм |
| Высота скашивания | 95 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 70 л |
| Тип привода колес | Задний |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Скорость вращения ножей | 3000 об/мин |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | AA |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Емкость аккумулятора | 7.5 А·ч |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29 кг |
Информация для заказа
- Цена: 55 579 ₴











