Опис Газонокосарка EGO LM2021E-SP акумуляторна, самохідна, 56 В, 50 см (0500014008)
Газонокосарка акумуляторна EGO LM2021E-SP - потужна самохідна садова техніка для зрізу трави і стрижки газону з шириною охоплення 50 см. завдяки потужному електродвигуну і травозбірнику на 60 літрів, дана модель чудово підходить для ефективної та економічної обробки навіть великих ділянок. Вся акумуляторна техніка для саду EGO працює на АКБ єдиного зразка. Завдяки цьому, за необхідності, можна використовувати більш чи менш потужну батарею до одного і того ж обладнання. Дана модель поставляється разом з АКБ EGO BA2800 на 5 А * год і швидким зарядним пристроєм EGO CH5500E.
Призначення: стрижка трави в саду і присадибних ділянках.
Особливості електричних газонокосарок EGO
-
Універсальний акумулятор
-
Безпечна для навколишнього середовища
-
Малошумне, безпечне і маневрене косіння
-
Високопродуктивний двигун
-
Висока маневреність і легкість управління
Переваги газонокосарки ЭГО LM2021E-SP
-
Ручка зручно регулюється і може приймати 3 положення
-
Міцна сталева косильна дека
-
Великий травозбірник об'ємом 60 літрів
-
Залежно від ємності акумулятора може працювати до 45 хв
-
Кількість обертів електродвигуна досягає 3000 об/хв
-
Великі колеса
-
Шість режимів висоти зрізу
-
Автоматична змінна швидкість різання
-
Швидкість пересування знаходиться в діапазоні від 36.7 до 83 м/хв
-
LED фари забезпечують комфортну роботу навіть в умовах поганого освітлення
-
Висота зрізу від 25 до 95 мм.
-
Рівень вібрації під час роботи не перевищує 1 м/с
-
Газонокосарка обладнана функцією мульчування газону
-
Можливий бічний викид скошеної трави
-
Рівень шуму не перевищує 84 LpA/96 LwA
-
Зручні розміри корпусу 100 х 57,5 х 51 см
-
Газонокосарка важить 29.5 кг
Комплектація
-
Газонокосарка
-
Акумулятор EGO BA2800 на 5 Ah
-
Швидкий зарядний пристрій EGO CH5500E
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Рекомендуемая площадь | 700 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 500 мм |
| Высота скашивания | 95 мм |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс, Выброс в травосборник |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 60 л |
| Тип привода колес | Задний |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Пластик |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | AA |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 48 910 ₴





