
Генератор бензиновий RATO R6000D-F 6 кВт(240601092)
30 990 ₴
- Нет в наличии
- Код: 240601092
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Генератор бензиновий RATO R6000D-F 6 кВт - 230 В однофазна електростанція, яка дозволяє забезпечувати електроенергією обладнання, інструменти, побутові прилади, електроніку. Може використовуватися у якості основного або резервного джерела живлення.
-
Модель має максимальну потужність – 6 кВт.
-
Номінальна потужність (максимально допустиме значення навантаження при тривалому використанні) – 5,5 кВт.
Особливості бензогенератора Рато R6000D-F 6 кВт:
-
Модель оснащена одноциліндровим 4-тактним двигуном RATO ємністю 420 см3 з верхнім розташуванням клапанів, повітряним охолодженням. Хід поршня: 90х66 мм. Об'єм мастила у картері - 1,1 л.
-
Захист від роботи при низькому рівні мастила або його відсутності. Захист від перевантажень.
-
Легкий ручний запуск зі шнура та зручний електрозапуск.
-
Альтернатор повністю мідний - стійкий до перевантажень і перегріву, має велику пускову здатність.
-
Наявність регулятора напруги AVR – дозволяє підключати до генератора чутливу до перепадів напруги техніку.
-
Паливний бак розрахований на 27 л бензину.
-
Споживання та час автономної роботи залежать від навантаження на електростанцію, так:
- при навантаженні 100% час автономної роботи – 10 год.
- при навантаженні 50% час автономної роботи – 11 год.
-
На панелі керування знаходяться: 2 розетки 230 В (1х32 А, 1х16 А), 1 розетка постійного струму 12 А/8,3 А для заряджання акумулятора, вольтметр.
-
Рівень шуму на відстані 7 м – 77 дБ.
-
Маса – 78 кг.
-
Габарити: 593х465х487 мм.
-
Країна-виробник: Китай.
-
Країна бренду: Китай.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RATO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Rato |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 27 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 593 мм |
| Высота | 465 мм |
| Ширина | 487 мм |
| Вес | 78 кг |
Информация для заказа
- Цена: 30 990 ₴







