
Аэратор-рыхлитель Al-Ko Combi Care 36 E Comfort
7 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 113465
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Аератор Al-Ko Combi Care 36 E Comfort - електричний аератор-розпушувач для ділянок площею до 800 кв.м. На валу розпушувача розташовано 20 ножів зі сталі, які видаляють залишки рослин, моху. Аераторний вал складається з 44 пружинних зубів зі сталі. Глибина обробки трав'яного покриву регулюється за допомогою центральної системи. Всього є 5 положень. Місткий травозбірник 55 л легко чиститься та миється. Пристрій оснащений міцним корпусом із поліпропілену. Аератор призначений для вертикуляції, аерації ґрунту, збору соломи та рослинних решток.
Особливості моделі Al-Ko Combi Care 36 E Comfort:
-
Надточна та довговічна ріжуча система - на валу розпушувача розташовані 20 високоякісних ножів зі сталі, які ефективно видаляють мох, залишки рослин. Процес аерації відбувається за допомогою пружинних зубців зі сталі (44 шт).
-
Функціональність - 5-ступінчасте центральне регулювання глибини аерації та розпушування.
-
Сервіс - дбайливий догляд завдяки валу, який швидко замінити без застосування інструментів.
-
Стійкість конструкції - 2 стабільні осі для оптимальної стійкості під час руху.
-
Ергономічність - зручне руків'я.
-
Зручність зберігання та перенесення - поздовжня балка складається вдвічі для компактного зберігання та транспортування садового інструмента.
Переваги Al-Ko Combi Care 36 E Comfort:
-
Продуктивність.
-
Надійність.
-
Ефективне виконання аерації та розпушування.
-
Міцний корпус.
-
Зручна рукоятка.
Комплект постачання Al-Ko Combi Care 36 E Comfort:
-
Аератор Al-Ko Combi Care 36 E Comfort;
-
Ріжуча система в зборі;
-
Документація;
-
Картонна коробка.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Аэратор-скарификатор |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Ширина обработки | 360 мм |
| Количество регулировок глубины обработки | 5 |
| Количество ножей (спиц) на валу аэратора | 44 |
| Количество ножей на валу скарификатора | 20 |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 55 л |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
Информация для заказа
- Цена: 7 999 ₴







