
Секатор ARS 120EU-R із утримувачем стебла (АРС 120EU-R)
1 499 ₴
- В наличии
- Код: 121001004803
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Передові технології, висока якість сталі та унікальні технологічні розробки японської компанії ARS corporation по праву здобули визнання мільйонів фахівців у всьому світі. Тепер ця продукція доступна Вам.
Характеристики секатора:
Довжина – 210 мм;
Вага – 230 г;
Рукоятка – пластик;
Лезо – хромоване;
Максимальний діаметр для зрізу – 10 мм;
Модель із утримувачем для обрізання квітів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ARS |
| Страна производитель | Япония |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Длина лезвия | 210 мм |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Максимальный диаметр реза | 10 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Вес | 0.23 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴






