
Пила торцювальна Metabo KGS 216 M New 613216000
10 827 ₴
- Нет в наличии
- Код: 613216000
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
Опис
Торцювальна пилка Metabo KGS 216 M New оновлений варіант легендарної торцівки класу M, моделі Metabo KGS 216.
Новинка отримала низку істотних змін, завдяки яким значно стала зручнішою у роботі. Пила отримала систему Precision Cut Line (PCL), плавний пуск, змінену форму кожуха, велику кількість ребер жорсткості, нові органи управління тощо. Завдяки суттєвим змінам, у пилки покращилися характеристики різання. Прекрасний вибір легкого та комфортного рішення з широкого кола завдань.
Основні особливості
- Потужний та довговічний двигун колекторного типу, потужністю 1500 Ватт.
- Станина з великою кількістю ребер жорсткості, виготовлена з міцного алюмінієвого лиття під тиск. Має високі експлуатаційні характеристики, але при цьому невелика вага.
- Система Precision Cut Line (PCL), яка доступна лише на пилах високого класу. Завдяки продуманому розташуванню світлодіодів досягається точна тіньова лінія різу, без необхідності додаткових регулювань.
- Система плавного пуску значно продовжує термін служби двигуна і забезпечує плавність роботи.
- Плавний поворот столу з встановленими точками фіксації основних кутів у діапазоні ліво/право 50° / 50°.
- Функція протяжки дозволяє виконувати різи шириною до 305 мм за 90° та 215 мм за 45°.
- Завдяки новій формі захисних кожухів, збільшилася максимальна глибина різу до 70 мм.
- Плавний нахил пильного диска від -2 до 47°.
- Модернізована система забору стружки зі збільшеними повітряними каналами.
- Обмежувач глибини різу, для легкого та точного прорізування канавок.
- Нові органи управління мають фіксатори та затискачи червоного кольору, для інтуїтивно зрозумілого налаштування.
- Оновлена система захисту опускання голови, яка тепер зручна як для правші, так і для шульги.
- Струбцина дозволяє фіксувати заготівлю, як вертикально, так і горизонтально.
- Знімні розширювачі столу можна зібрати в підставку, при різанні довгих заготовок.
- Завдяки двом світлодіодам з обох боків диска, досягається чудова видимість робочої зони.
- Всі шкали та елементи керування добре читаються та легко доступні з будь-якого робочого положення.
- Швидка та проста заміна диска завдяки фіксації шпинделя, при цьому нема потреби додаткового розбирання захисного кожуха.
- Просте транспортування завдяки двом рукояткам на корпусі пили.
Комплект постачання Metabo KGS 216 M New
- твердосплавний пиляльний диск Precision cut Classic HW/CT 216х2.4/1.8x30, Z40
- 2 розширювачі столу з поперечними бічними упорами
- поздовжній упор
- мішок для стружки
- відділення для змотування кабелю
- транспортувальна рукоятка
- ключ для зміни диска
- картонна коробка
Технічні характеристики
Потужність 1500 Вт
Номінальна вхідна потужність:
S1 100%: 1200 Вт
S6 20%: 1500 Вт
Число оборотів:
на холостому ходу 5000 об/хв
при номінальному навантаженні 3750 об/хв
Пиляльний диск 216 мм х 30 мм
Пропил:
прямий 90°/90° 305/70 мм
під кутом 45°/45° 215/40 мм
Кут нахилу пиляльної головки ліво/право 47°/2°
Кут повороту столу ліворуч/праворуч 50°/50°
Опорна поверхня: 345 х 730 мм
Довжина кабелю: 2 м
Розміри 710 x 476 x 512 мм
Вага 13,4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 216 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 70 мм |
| Максимальная ширина пропила | 305 мм |
| Угол наклона | 47 град. |
| Угол поворота | 50 град. |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Блокировка кнопки включения | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Тормоз двигателя | Нет |
- Цена: 10 827 ₴










