
Компресор Metabo Basic 250-50 W OF 601535000
17 459 ₴
- Готово к отправке
- Код: 601535000
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Безмасляний компресор Metabo Basic 250-50 W OF належати до професійного класу інструменту початкового рівня і представляє модифікацію відмінно рекомендованої моделі Metabo Basic 250-24 W OF.
Завдяки ресиверу більшого об'єму, ця модель видає більш "рівний" тиск при довготривалому використанні.
Особливості Metabo Basic 250-50 W OF
- Надійна та перевірена технологія, яка дозволяє не використовувати масло в повітряному циліндрі. Відсутність масла практично не впливає на стійкість циліндра та поршня, при цьому дозволяє видавати "чисте" повітря та істотно зменшує витрати на обслуговування агрегату.
- Редуктор для регулювання вихідного тиску.
- Манометричний перемикач із пусковим клапаном, а також відсутність масла дозволяє без особливих складностей запускати та ефективно працювати у холодний час.
- Компресор Metabo Basic 250-50 W OF оснащений термозахистом, який захищає машину від перегріву.
- Повний набір добре видимих, зрозумілих датчиків та манометрів.
- Машина повністю готова до використання і не вимагає проведення передпродажної підготовки.
- Більші колеса, зручна рукоятка та відсутність масла - компресор, призначений для використання у режимі частих переїздів.
- 10-ти літня гарантія від наскрізної корозії на ресивер і 3 роки на сам агрегат.
Комплект постачання Metabo Basic 250-50 W OF
- універсальна швидкорознімна муфта
- прогумована рукоятка
- транспортувальні колеса
- картонна коробка
Технічні характеристики
Безмасляний компресор
Живлення 220 В
Потужність 1500 Вт
Кількість обертів 2850 об/хв
Макс. тиск 8 bar
Потужність всмоктування 220 л/хв
Швидкість подачі:
100% наповнений ресивер 120 л/хв
ефективна (80% наповнений ресивер) 100 л/хв
Об´єм ресивера 50 л
Вага 29 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия | Одноступенчатый |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Безмасляный |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Вертикальный |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Максимальное давление | 1500 МПа |
| Объем ресивера | 50 л |
| Расположение ресивера | Вертикально |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Вес | 29 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Регулировка давления | Да |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Система автоматической защиты | Да |
| Воздушный фильтр | Да |
| Количество колес | 2 шт |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
Информация для заказа
- Цена: 17 459 ₴


