
Компресор Metabo Basic 250-24 W OF 601532000
13 919 ₴
- Нет в наличии
- Код: 601532000
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
Безмасляний компресор Metabo Basic 250-24 W OF професійне рішення для щоденного використання.
Модель розроблена з використанням новітніх технологій, які дозволяють повністю розкрити всі переваги безмасляних компресорів - "чисте" повітря, простота в експлуатації, легкість та безпроблемність у транспортуванні.
Особливості Metabo Basic 250-24 W OF
- Сучасна безмасляна технологія.
- Можливість регулювання вихідного тиску компресора завдяки редуктору тиску.
- Холодний старт реалізований за допомогою манометричного перемикача з пусковим клапаном.
- Компресор Metabo Basic 250-24 W OF має ефективну систему термозахисту, яка захищає інструмент від перегріву.
- Манометр тиску в баку.
- Компресор не вимагає жодної передпродажної підготовки та готовий до роботи одразу з коробки.
- Зручна транспортувальна рукоятка з гумовою накладкою та міцні колеса великого діаметра.
- Гарантія 3 роки на компресор та 10 років на гарантії від наскрізної корозії ресивера.
Комплект постачання Metabo Basic 250-24 W OF
- універсальна швидкорознімна муфта
- прогумована рукоятка
- транспортувальні колеса
- картонна коробка
Технічні характеристики
Безмасляний компресор
Живлення 220 В
Потужність 1500 Вт
Кількість обертів 2850 об/хв
Макс. тиск 8 bar
Потужність всмоктування 220 л/хв
Швидкість подачі:
100% наповнений ресивер 120 л/хв
ефективна (80% наповнений ресивер) 100 л/хв
Об´єм ресивера 24 л
Вага 24 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия | Одноступенчатый |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Безмасляный |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Вертикальный |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Максимальное давление | 8 МПа |
| Объем ресивера | 24 л |
| Расположение ресивера | Горизонтально |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Вес | 24 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Регулировка давления | Да |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Система автоматической защиты | Да |
| Воздушный фильтр | Да |
| Количество колес | 2 шт |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
Информация для заказа
- Цена: 13 919 ₴


